Rekreacja

18 maja, 2017

Jednodniowe wycieczki po Polsce

Jednodniowe wycieczki po Polsce

Piękna pogoda zdecydowanie jest dobrą wymówką aby wybrać się na wycieczkę. Oczywiście nie oznacza to, że od razu musimy brać długi urlop w pracy. Razem z rodziną możemy wygospodarować weekend lub nawet jeden dzień i wybrać się w ciekawe miejsce w Polsce.

Afrykarium

Jest to bardzo ciekawe miejsce, które zainteresuje nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Dzięki takiej wycieczce możemy przenieść się na kilka godzin w ciepłe i egzotyczne miejsce. Taką atrakcję możemy odnaleźć np. we wrocławskim zoo, w którym możemy obejrzeć ponad 100 gatunków zwierząt. Podwodny świat możemy oglądać także dzięki przejściu przez szklany tunel, które jest bardzo ciekawą atrakcją. Dodatkowo dzieci mogą karmić niektóre zwierzęta, co pomoże im na jeszcze lepsze spędzenie wolnego czasu.

Muzea

Najczęściej są to miejsca, które kojarzą nam się z nudą. Coraz częściej jednak muzea wychodzą naprzeciw i w bardzo ciekawy sposób zachęcają turystów do zwiedzania. Interesującym miejscem jest na pewno muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, w którym oprócz wystaw możemy także usłyszeć odgłosy strzał a także obejrzeć specjalnie przygotowane filmy