Profesjonalne kursy nurkowania i szkolenia w zakresie specjalizacji
Profesjonalne kursy nurkowania
i szkolenia w zakresie specjalizacji
Kursy ratownicze EFR i DAN
Kursy ratownicze
EFR i DAN
Wyprawy nurkowe
Wyprawy nurkowe
     
 

Nurkowanie Warszawa

kursy nurkowania

 

 

Master Scuba Diver

 

 

PADI Master Scuba Diver to najwyższy stopień w nurkowaniu rekreacyjnym. Jego osiągnięcie oznacza doskonałe opanowanie wielu umiejętności nurkowych, a także zdobycie dużego doświadczenia nurkowego. Jest najwyższym stopniem w nurkowaniu rekreacyjnym, jaki możesz uzyskać w PADI.

MSD to nie kolejny kurs, lecz certyfikat honorowy, który jest przyznawany jako potwierdzenie zdobytych przez Ciebie najwyższych umiejętności i szerokiej wiedzy w nurkowaniu. Nurek z certyfikatem MSD jest ekspertem w wielu dziedzinach nurkowania i cieszy się specjalnym poważaniem w społeczności nurkowej.

Aby uzyskać certyfikat PADI Master Scuba Diver należy:

 

  • Posiadać certyfikat PADI Rescue Diver lub  równorzędny z innej organizacji.
  • Ukończyć kursy specjalistyczne PADI w pięciu dziedzinach.
  • Mieć zalogowanych 50 nurkowań.

U Nas w ramach kursu MSD wykonasz niezbędne do uzyskania tego stopnia nurkowania, sprawdzimy w jaki sposób dajesz sobie radę pod wodą, poprawimy niedociągnięcia. Słowem doprowadzimy do perfekcji twoje umiejętności podwodne, a także  ukończysz pięć kursów specjalistycznych PADI, które podniosą Twoje kwalifikacje i umiejętności. Stopień ten będzie potwierdzał Twoje wysokie kwalifikacje, oraz trud i czas poświęcony na ich uzyskanie. W każdym miejscu na świecie certyfikat MASTER SCUBA DIVER będzie otwierał dla Ciebie wszystkie miejsca dozwolone dla nurków rekreacyjnych. Ze względu na to, że stopień MSD jest najwyższym stopniem jaki może uzyskać nurek rekreacyjny, nie możemy ustalić sztywnej ceny za ten wyjątkowy kurs. Musimy najpierw ocenić, poziom Twojego dotychczasowego wyszkolenia, ilość wykonanych nurkowań, ich typ, a także ilość i poziom specjalizacji, którymi możesz się pochwalić. Dopiero wtedy w wyniku indywidualnej kalkulacji określimy cenę kursu.


 

Cena i przebieg kursu :  kontakt>>>

Aktualności RSS

Ostatnie aktualności 
Copyright © by Fundive Created by agencja reklamowa e-mouse